سایت سرگرمی تفریحی

آنجلینا جولی مقدس!

160139

همزمان با برگزاری چهارمین اجلاس سالانه زنان فعال در نیویورک، «آنجلینا جولی» که با حضور در فعالیت های بشردوستانه سازمان ملل یکی از معدود ستارگان پرتلاش است ، موفق شد عنوان قدرتمندترین زن فعال جهان را بدست آورد.
او در این مراسم با پوشش متفاوت و شبیه به حواریون مسیح ظاهر شد. بطوری که برخی رسانه های خارجی عنوان «آنجی مقدس» را به او دادند. او با لباسی بلند و شنلی مشکی که به گفته خودش نوعی احترام به زنان بوده در تالار «دیوید اچ کوخ» حاضر شد.
البته تعدادی از رسانه های غربی نیز از شباهت لباس او به نمونه ای که در فیلم «خبیث» پوشیده بود، خبر دادند و در تیترهای متفاوتی او را همچنان یکی از شیاطین خطاب کرده بودند.
«جولی» ۳۷ ساله پس از حضور در این مراسم طی یک سخنرانی از زنان برای حضور پررنگ در فعالیت های بشردوستانه دعوت کرد و هدیه ۲۰۰ هزار دلاری خود را برای حمایت از تحصیلات دختران در پاکستان به «ملاله یوسف زی» فعال نوجوان حقوق تحصیلی دختران پاکستانی که چندی پیش مورد هدف شبه نظامیان طالبان قرار گرفته بود، به او اهدا کرد.
از دیگر ستارگان حاضر در این اجلاس می توان به «مریل استریپ» و «ریان فراستبرگ» اشاره کرد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دستـه: اخبار
نـويسنـده: admin
تـاريـخ: تیر ۹ام, ۱۳۹۲
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان