سایت سرگرمی تفریحی

از بازگشت به پرسپولیس احساس غرور می‌کنم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم امسال سال خوبی برای پرسپولیس باشد و در سایه حمایت همه جانبه از پرسپولیس شاهد سربلندی هواداران باشیم.

 

 به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جواد منافی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درباره اردوی اردبیل گفت: به اعتقاد بنده اردوی خوبی بود و همه چیز طبق برنامه پیش رفت. ما تمرینات فشرده‌ای انجام دادیم و نهایت استفاده را از این اردو بردیم. دو بازی تدارکاتی هم داشتیم و در این اردو بازیکنان جوان تیم را ارزیابی کردیم. ما مجبور بودیم با این تعداد به اردبیل برویم چرا که اکثر نفرات در اردوی تیم ملی بودند و بازیکنان جدید نیز پس از عقد قرارداد و توافق به ما اضافه می‌شدند و می‌شوند. این اردو لازم بود و ما به اهدافی که داشتیم رسیدیم.

دستیار علی دایی تصریح کرد: تمرینات پرسپولیس از روز پنجشنبه آغاز می‌شود و ما ۲۰ یا ۳۰ خرداد برای یک اردوی ۱۰ روزه عازم رامسر خواهیم شد. می‌شود گفت که در این اردو تمام نفرات را در اختیار خواهیم داشت. ملی‌پوشان اضافه می‌شوند و تکلیف بازیکنان جدید نیز تا آن موقع به طور کامل مشخص شده است. اردوی رامسر مکملی است برای اردوی اردبیل و قطعا می‌توانیم برای آماده‌سازی تیم به اهداف خود دست یابیم.

منافی درباره فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر گفت: یکی از مشکلات پرسپولیس در سال‌های گذشته این بود که تیم تمریناتش را دیر آغاز می‌کرد و از این بابت پرسپولیس ضربه خورد. امسال اما همه چیز روی روال پیش می‌رود. مربی به موقع انتخاب شده، بازیکنان مد نظر جذب شده‌اند و بر خلاف سال‌های گذشته، اسکلت تیم حفظ شده و یارگیری‌ها بر اساس رفع نقاط ضعف تیم بوده است. تا امروز مشکلی نبوده و امیدوارم در ادامه نیز این گونه باشد و تمامی بازیکنان مد نظر سرمربی جذب شوند و پرسپولیس بتواند شروع خوبی داشته باشد.

وی افزود: متاسفانه در سال‌های اخیر پرسپولیس از روزهای اوج خود فاصله گرفته است که این موضوع دلایل متعدی داشته است اما امیدوارم امسال در سایه لطف خدا، تعامل خوب باشگاه و کادر فنی، شروع به موقع و برنامه‌ریزی اصولی بتوانیم انتظارات به حق هواداران پرسپولیس را برآورده کنیم و شاهد بازگشت پرسپولیس به روزهای اوج و سربلندی هواداران باشیم.

منافی درباره انتظارات خود از پیشکسوتان و هواداران گفت: پیشکسوتان و هواداران صاحبان اصلی پرسپولیس و پشتوانه تیم هستند. پرسپولیس با حمایت آنها می‌تواند روزهای خوبی داشته باشد. آنچه که مهم است این است که تیم آرامش داشته باشد و بدون حاشیه و مشکل به کار خود ادامه دهد. حمایت همه جانبه هواداران به ویژه در آغاز فصل می‌تواند بستر را برای موفقیت تیم فراهم کند. من آرزو می‌کنم بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم و با تمام وجود فعالیت می‌کنیم تا انتظارات آنها برآورده شود.

بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی درباره بازگشت خود به پرسپولیس گفت: واقعا از ته دل می‌گویم که می‌بالم و افتخار می‌کنم که در تیم بزرگسالان پرسپولیس هستم و بعد از ۱۹ یا ۲۰ سال به تیم خود بازگشته‌ام. البته بنده در سال‌های گذشته سه سال به عنوان سرمربی در تیم‌های پایه پرسپولیس فعالیت می‌کردم اما بعد از دو دهه به تیم بزرگسالان بازگشتم و از این بابت احساس غرور می‌کنم و خوشحالم و افتخار می‌کنم که برای این هواداران کار می‌کنم. امیدوارم خداوند به ما کمک کند تا بتوانیم دل آنها را شاد کنیم.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دستـه: اخبار
نـويسنـده: parsnp
تـاريـخ: خرداد ۲۳ام, ۱۳۹۲
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان