سایت سرگرمی تفریحی

ایمیل فرستاده خود را برگردانید!

سرویس های ایمیل مانند یاهو، هات میل پس از ارسال ایمیل هیچ گزینه ای را برای جلوگیری از ارسال در اختیار کاربران قرار نمی دهند.

کاربران سرویس ایمیل، Gmail می توانند با فعال سازی گزینه ی undo فرصتی مجدد برای جلوگیری از ارسال ایمیل خود را داشته باشند.

برای این کار کافی است کاربری خود در Gmail شوید و پس از آن از بخش بالا و سمت راست روی آیکونی که به شکل چرخ دنده است کلیک کنید.

از منوی باز شده روی گزنیه یmail setting کلیک کنید و به تب labs رفته و از بین گزینه های موجود قابلیت undo send را انتخاب و روی گزینه ی Enable در مقابل آن کیلک کنید و در پایان توسط گزینه Save changes تغییرات انجام شده را ذخیره کنید.

با این کار قابلیت انصراف از ارسال ایمیل برای شما فعال می شود تنها کافیست زمانی را برای انصراف در نظر بگیرید.

برای این کار مجددا به بخش Mail setting مراجعه کرده و در تب General در بخش undo send یکی از زمان های بین ۵ تا ۳۰ ثانیه را انتخاب کنید.

از این به بعد در هر زمانی که ایمیل را ارسال کنید در کنار نمایش پیام ارسال موفقیت آمیز ایمیل یک گزینه با عنوان undo  تا مدت زمانی که شما مشخص کرده اید قرار می گیرد که اگر روی آن کلیک کنید ارسال ایمیل لغو می شود.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نـويسنـده: parsnp
تـاريـخ: خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان