سایت سرگرمی تفریحی

باشگاه استقلال با انتشار بیانیه شدیداللحن جباری را اخراج کرد

کادر فنی باشگاه استقلال، مجتبی جباری را از لیست کنار گذاشت. روابط عمومی باشگاه با انتشار بیانیه ای نوشت:

 

این اولین پرسش رسمی باشگاه استقلال است و پرسش های بعدی که دم به دم به ذهن متبادر می شوند اینها هستند:

 

آن هواداری استقلالی است که بر این پیراهن بوسه می زند، اشک ها و لبخندهایش را هر لحظه و هر جا نثار ارزش و بزرگی این باشگاه می کند، حاضر است نیمی از درآمد ناچیزش را هبه کند ، با جان کندن خودش را به ورزشگاههای سراسر کشور می رساند و در بالا و پایین جدول با غرور فریاد ((استقلال دوستت داریم)) سر می دهد؟ یا آن کس که از کنار این باشگاه به شهرت و مکنت و ثروت می رسد، از این نردبان بالا می رود، از بالا به این تیم نگاه می کند و آن را به سخره می گیرد؟

 

کدامش استقلالی است؟

 

کدامشان استقلالی هستند؟

 

این یا آن؟

 

کسی استقلالی است که با حرف هایش دل هواداران این تیم که به این باشگاه افتخار می کنند را به درد می آورد، یا آنکس که در همه حال و حتی پس از کنار رفتن از این تیم با احترام از آن یاد می کند؟

 

استقلالی کدام است؟ آنکس که به حرمت این خیل میلیونی هواداران از قراردادهای چند برابری عبور می کند و همچنان به این پیراهن افتخار می کند یا آنکس که این پیراهن و احترام هوادار را به چرک کف دست می فروشد و با آبرو و احترام و غرور مردمانی که به این تیم عشق می ورزند بی احترامی می کند؟

 

 پاسخ به این پرسش شاید برخی را از غرور بیش از حد جدا کند، همانها که امروز و در مقطع حساس کنونی که تشعشع ستاره سوم مردم سرزمین ایران را مسخ کرده هم حاضر نیستند اندکی به این تشعشع خیره شوند و لحظه ای لبخند بزنند و کمی مشت گره کنند و برای این مردم و برای باشگاهی که سازنده آنها بود بکوشند و اینهمه روی اعصاب رژه نروند!

 

استقلال مسخره نیست این باشگاه با آن همه افتخار و ستاره روی سینه و آن همه مدال های رنگارنگ و آن همه هوادار مسخره نیست! مسخره کسی است که از هیچ با توسل به استقلال محترم به همه چیز می رسد و نمی داند که برای بازیکن شدن آن جنابان میلیاردها تومان، همین باشگاه هزینه کرده و از دستمزدهای آنچنانی گرفته تا زمین های تمرینی و مربیان و همبازیان و هتل ها و هواپیماها را به خدمت ایشان در آورده تا این شود که شده است!

 

……………..

 

استراتژی باشگاه دو ستاره استقلال برای امسال اینست:

 

تنها استقلالی های متعصب و واقعی را لازم داریم، همان ها که به این هوادار و این باشگاه توهین نمی کنند، همان ها که تا برق قهرمانی آسیا را دیده اند برای به چنگ آوردن آن لحظه شماری می کنند و به هیچ چیز جز این فکر نمی کنند! نه آنها که در استقلال زیدان شدند و نمی دانند که بدون استقلال هیچ نیستند! نه آنها که متوجه نیستند که طی سال های اخیر استقلال چقدر پای مصدومیت های تکراری آنها ایستاده و تاوان داده تا سرپا بایستند و هنوز زیدان باشند، نه آنها که بیش از همه (۹۰درصد) پول گرفته اند و نمی دانند که در تیم های دیگر از این خبرها نیست و نمی دانند که بازیکنانی چون همین پژمان نوری ۷۵ درصد از پولشان را نگرفته اند اما به احترام هوادارانشان چنین حرف ها و ادبیاتی را به خدمت نمی گیرند!

 

و حرف آخر اینکه:

 

کادر فنی مجرب استقلال مجتبی جباری را به دلیل رفتار غیر حرفه ای و ادبیاتی غلط و با کمال احترام از لیست کنار گذاشت و ایشان می تواند به هر تیمی که دوست دارد نقل مکان کند و تیمش را معرفی کند! استقلال بیش از این نمی تواند از کسی طلبکار باشد و پای او بایستد و تاوان بدهد و حرمت هوادارش را هم لگد مال شده ببیند!

 

باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران

سایت استقلال

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دستـه: اخبار
نـويسنـده: parsnp
تـاريـخ: تیر ۲ام, ۱۳۹۲
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان