سایت سرگرمی تفریحی

برخورد مرگبار ۲۰۶ با عابر پیاده

 

تصادف مرگبار ۲۰۶ با عابر و مشاهده صحنه حادثه برخورد شدید دو تریلر را همراه داشت.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در تشریح این حادثه گفت: ساعت ۱:۲۶ بامداد امروز یک حادثه تصادف خودرو در مسیر غرب به شرق اتوبان آزادگان بعد از جاده ساوه به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد. بلافاصله آتش نشانان دو ایستگاه خود را به محل حادثه رساندند.

وی افزود: در بررسیها مشخص شد یک دستگاه ۲۰۶ هنگام حرکت در لاین تندرو با عابر پیاده برخورد و از مسیر خود منحرف شده است. خودروی ۲۰۶ پس از برخورد با گادریل به دلیل ورود به لاین کندرو واژگون شده بود. در ادامه امدادگران اورژانس اعلام کردند عابر پیاده به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

ملکی ادامه داد: آتش نشانان راننده خودروی ۲۰۶ که زن ۳۴ ساله ای بود را از داخل خودرو خارج شده و تحویل امدادگران اورژانس دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: در لاین مخالف محل حادثه یک دستگاه کامیون که بار آب معدنی داشت با یک دستگاه تریلر که برای مشاهده صحنه تصادف متوقف شده بود برخورد کرده و راننده کامیون که مرد ۳۴ ساله ای بود در داخل خودرو گرفتار شده بود. آتش نشانان پس از ایمنی سازی محل راننده را خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند. ساعت ۲:۴۵ عملیات آتش نشانان به پایان رسید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دستـه: اخبار
نـويسنـده: admin
تـاريـخ: تیر ۱۲ام, ۱۳۹۲
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان