سایت سرگرمی تفریحی

در آمریکا به لطف “NSA” همیشه زیر نظرید

عصر ایران – موضوع جنجالی افشای اسناد جاسوسی محرمانه آژانس امنیت ملی آمریکا(NSA ) از مکالمات و ارتباطات اینترنتی مردم این کشور و دیگر نقاط جهان در دو هفته گذشته موضوع انتقادات و گاه دست مایه طنز شبکه های اجتماعی و رسانه ها در آمریکا شده است.

در پی فرار ” ادوارد اسنودن” کارمند سابق آژانس امنیت ملی آمریکا به هنگ کنگ و از آنجا به روسیه، افشای این مساله از سوی او که آژانس امنیت ملی آمریکا در دهه گذشته مکالمات تلفنی و تماس های اینترنتی شهروندان آمریکایی را مورد شنود قرار می داده، سبب شده تا در شبکه های اجتماعی و رسانه ها و افکار عمومی آمریکا این مساله که همه رفتارها و زندگی خصوصی آنها زیر ذره بین آژانس امنیت ملی آمریکا قرار داشته مورد توجه قرار گیرد.

در کاریکاتورهای زیر که همگی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی آمریکا منتشر شده ، موضوع جاسوسی ” NSA” از شهروندان آمریکایی دست مایه طنز و انتقاد شده است.

گزارش ان اس ای: “فلوید دلی” این هفته سومین پیتزایش را سفارش داد، ادنا بیکسبی موقع شام خوردن ۶ بار به تلفنش زنگ خورد، کوری به اشلی زنگ زد اون هم به امبر زنگ زد امبر هم به بریتنی زنگ زد؛ در ضمن اسامه بن لادن در نقطه ای در داخل چکمه اش تکون خورده…

می خوای یه راز رو بشنوی؟ حتما!

نه زیاد مامان ، چه خبر از …

اگه چیزی برا پنهون کردن نداری پس نباید بیخود بترسی!

مطلب شنود شده: “سال نو مبارک” – افسر ان اس ای: می خوای جملات مشکوک را بدم کامپیوتر تا معنیش رو چک کنه؟

چه گوشهای بزرگی داری!

به اوباما در دفتر کارش می گویند: آمار اخیر میزان محبوبیت تان رو دیدید؟

اوباما:می دونم. شما باید شنود کنید ببینید مردم درباره من چی می گن!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دستـه: اخبار
نـويسنـده: sorna
تـاريـخ: تیر ۸ام, ۱۳۹۲
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان