سایت سرگرمی تفریحی

زیباترین ساعت های ضد آب

زیباترین ساعت های ضد آب

این روزها شرکت های مختلفی ساعت های ضد آب مخصوص غواصی تولید می کنند که بیشتر آنها کاملا مخصوص غواصی هستند. در این مقاله سعی شده تا ساعتهایی که می توانند در زندگی روزمره به صورت معمولی استفاده می‌شوند، را به شما معرفی کنیم.

بیشتر ساعت های حرفه ای غواصی به صورت کامل مخصوص این کار ساخته شده اند و برای استفاده های روزمره مفید نیستند. این ساعت ها ظاهری بسیار درشت و ضخیم دارند و صفحات نمایش آن ها پر از اطلاعاتی همانند فشار سنج، عمق سنج، دما سنج و حتی میزان اکسیژن مخزن هوا است. افراد بسیاری علاقه دارند تا در هنگام غواصی نیز از ساعت های معمول استفاده کنند و علاقه چندانی به استفاده از ساعت های تمام حرفه ای ندارند.

این افراد می توانند به راحتی از میان ساعت های زیبای مقاوم و ضد آب مدل مورد پسند خود را انتخاب کنند.

۱۰ عدد از لوکس ترین ساعت های غواصی را به شما معرفی می کنیم که به صورت همزمان هم ظاهری شیک و رسمی دارند و هم تماما ضد آب هستند.

mo13144

قیمت: ۹۰۰ دلار

ساعتی زیبا که در عین حفظ ظاهر شیک خود مقاومتی ۳۰۰ متری در برابر آب از خود نشان می دهد. این ساعت به شکل ساده ای طراحی شده و امکانات آن نیز در حد یک ساعت معمولی است. قیمت این مدل نزدیک به ۹۰۰ دلار است.

mo13145
Victorinox Dive Master 500 Mecha
قیمت: ۱۶۰۰ دلار

ساعتی فوق العاده زیبا از کشور سوئیس که طراحی شیک و مدرن آن چشم هر فردی را جذب می کند. این ساعت تا عمق ۵۰۰ متری در برابر آب مقاوم است و رنگ های مختلفی از مشکی تا نارنجی از آن موجود است.

mo13146

Longines Legend Diver
قیمت: ۲۰۰۰ هزار دلار

ساعتی که طراحی خود را از ساعت های قدیمی برداشت کرده است. این مدل که در تعداد بسیار محدودی تولید می شود می توانند تا عمق ۳۰۰ متری در برابر آب مقاومت کند.

mo13147Bremont Supermarine
قیمت: ۴۱۰۰ دلار

برمونت که یکی از لوکس ترین ساعت سازان جهان محسوب می شود. این ساعت ۴۰۰ دلاری با یند چرم و ظاهر زیبای خود می تواند تا عمق ۵۰۰ متری در برابر فشار آب مقاومت کند.

mo13148

JeanRichard Aquascope
قیمت: ۸۲۰۰ دلار

شرکت جین ریچارد با ترکیب طراحی قدیمی و نو توانسته ساعتی بسازد که تا عمق ۳۰۰ متری در برابر فشار آب مقاوم است و شما می تواند از میان دو رنگ مشکی و آبی برای صفحه پس زمینه یکی را برای ساعت خود انتخاب کنید.

mo13149Rolex Submariner
قیمت: ۹۹۵۰ دلار

یک ساعت غواصی از یکی از محبوب ترین و لوکس ترین شرکت های ساعت سازی در دنیا که می تواند تا عمق ۳۰۰ متری آب در برابر فشار مقاومت کند. این ساعت قیمتی نزدیک به ۱۰ هزار دلار دارد.

mo13150

Girard-Perregaux Sea Haw
قیمت: ۱۱ هزار دلار

این ساعت توسط تعدادی از بهترین طراحان ساخته شده است و ظاهر آن به شدت زیبا است.
طرح پس از زمینه ناهموار این ساعت بسیار منحصر به فرد است. ساعت عقاب دریا می تواند تا عمق یک کیلومتری در برابر فشار آب مقاومت کند.

mo13151Blancpain Aqua-Lung
قیمت: ۲۰ هزار دلار

با قیمت بسیار زیاد ۲۰ هزار دلاری این ساعت با استفاده از یک سیستم مکانیکی اتوماتیک بسیار دقیق است و زمان را به دقیت میلی ثانیه می تواند نمایش دهد. با اینکه طراحی این مدل بسیار زیبا و مقاوم است اما ” آکوا لانگ” تنها تا عمق ۱۰۰ متری در برابر فشار آب مقاوم است. یکی از ویژگی های خاص این وجود پس زمینه ای با اعداد فارسی است.mo13152
Rolex Sea-Dweller Double
قیمت: ۳۳ هزار دلار

شرکت رولکس که به دلیل ساعت های بسیار گران اش معروف است اینبار نیز با این مدل توانسته توان طراحان خود را به سایر شرکت ها نشان دهد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نـويسنـده: admin
تـاريـخ: خرداد ۲ام, ۱۳۹۳
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان