سایت سرگرمی تفریحی

زیباترین گل های دنیا +عکس

گل ها می توانند احساس بسیار خوبی را به ما القا کنند و در همین حال می توانند آرامش خاصی را بدهند. دلیل اصلی این آرامش را می توانیم زیبایی گل ها بیان کنیم. حال اگر زیباترین گل های دنیا را در دست داشته باشیم حسی به ما دست خواهد داد که شاید تصورش را هم نکنیم.

شکوفه گیلاس

یکی از زیباترین گل های دنیا شکوفه گیلاس است. این گل به قدری زیبا است که در ژاپن هر ساله به خاطر آن جشنواره ای برگزار می شود. این گل که مخصوص فصل بهار است دارای رنگی صورتی با رگه های سفید است. این گل ها هنگامی که روی درخت هستند زیبایی وصف ناشدنی دارند.

گل اختر

این گل یک شکوفه بسیار زیبا دارد و در کنار آن برگ های این گل نیز بسیار زیبا هستند. این گل به عنوان یکی از گل های محبوب باغبان ها شناخته می شود و در رنگ های متفاوت و بسیار زیادی وجود دارد که زیباترین آن رنگ زرد و قرمز است.

پرنده بهشتی

این گل که از جمله گل های همیشه بهار است به صورت بومی در آفریقای جنوبی رشد می کند. این گل با توجه به حالت خاصی که دارد و بیشتر به شکل یک پرنده می ماند به پرنده بهشتی معروف شده است. در کنار این نام به این گل در آفریقای جنوبی گل جرثقیلی هم گفته می شود.

Calla Lily

این گل در حالی که در میان زیباترین گل های دنیا قرار دارد به عنوان یکی از سمی ترین آن ها نیز شناخته می شود. تمام برگ ها و ساقه این گل حاوی سمی خاص است که می تواند بیشتر حشرات و همچنین کودکان را از پای در آورد.

گل های قلبی

یکی از منحصر به فردترین گل های دنیا همین گل های قلبی هستند. این گل ها که بیشتر شبیه قلب های تیر خورده هستند در باغ های سایه دار رشد می کنند. این گل ها در رنگ های صورتی، قرمز و سفید وجود دارند و در فصل بهار رشد می کنند.

ارکیده

ارکیده ها گونه های بسیار زیادی دارند و همگی آن ها به نوعی از جمله زیباترین گل های دنیا شناخته می شوند. اما زیباترین گونه این گل ” Dendrobium” است. این گل از چندین گل روی یک ساقه تشکیل شده است و از آن به عنوان یک گل جادویی یاد می کنند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دستـه: دسته‌بندی نشده
نـويسنـده: admin
تـاريـخ: خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان