سایت سرگرمی تفریحی

موبایل گران شد

از مهمترین رویداد بازار تلفن همراه در هفته منتهی به ۱۵ شهریور ماه می‌توان به افزایش قیمت تمامی کالاهای دیجیتالی از جمله گوشی تلفن همراه اشاره کرد.

طی هفته گذشته همزمان با نوسانات ارزی گوشی‌هایی که از بهای ۵۰۰ تا یک میلیون تومانی برخوردار بودند تا سقف ۴۰ هزار تومان و گوشی‌های موبایل تا سقف ۵۰۰ هزار تومانی نیز با افزایش قیمت ۱۵ تا ۲۰ هزار تومانی در سطح بازار تلفن همراه عرضه شدند.


نوسانات ارزی طی هفته گذشته در بازار گوشی‌های ارزان قیمت هم تاثیر گذاشت به طوری که گوشی‌های زیر ۱۰۰ هزار تومانی تا سقف پنج هزار تومان گران شدند.

با وجود افزایش قیمت‌های موبایل در هفته گذشته بازار تک فروشان این کالای ارتباطی گرم و پررونق سپری شد به طوری که فعالان این حوزه بر این باور بودند که برخلاف عرف رایج در تهران همزمان با اوج قیمت‌ها میزان مشتریان این کالا افزایش می‌یابد.

بازار تک فروشان در حالی گرم و پرجنب و جوش بود که بازار عمده فروشان راکد سپری شد چرا که بیشتر توزیع کنندگان عمده موبایل تا زمان تثبیت قیمت‌های این کالای ارتباطی از خریدوفروش امتناع کردند چرا که آنها معتقدند در هنگام نوسانات مکرر ارزی خریدوفروش عمده به ضرر فروشندگان این حوزه است.

فعالان و دست اندرکاران این حوزه معتقدند که در صورت استمرار افزایش نرخ ارز در هفته آینده همچنان شاهد افزایش قیمت انواع گوشی‌های موبایل در کشور خواهیم شد.

منبع:موبنا

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دستـه: اخبار
نـويسنـده: admin
تـاريـخ: شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۲
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان