سایت سرگرمی تفریحی

نرم افزارهای کاربردی برای آخر هفته +دانلود

نرم افزارهای کاربردی برای آخر هفته +دانلود

برنامه های کاربردی از جمله مهمترین اجزای تلفن های همراه هستند که به بخشی جداناپذیر از آن ها تبدیل شده اند. این نرم افزارها در مواقع ضروری به کمک ما می آیند.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، تلفن های همراه دارای سیستم عامل های متفاوتی هستند. هر یک از این سیستم های عامل به برنامه های خودشان نیاز دارند تا به درستی اجرا شوند. هفته های گذشته برنامه هایی را مخصوص سیستم های مختلف قرار دادیم که می توانید از اینجا دانلود کنید.

** گرفتن عکس های کارتونی – آیفون

نرم افزار ToonSplash  که مخصوص گوشی های آیفون است به کاربران اجازه میدهد تا عکسهای دنیای واقعی را به عکسهای کارتونی تبدیل کنند. این نرم افزار با یک افکت خاص عکسهایی را که میگیرید به عکس های کارتونی تبدیل میکند و شما میتوانید این عکس ها را در گوشی خود ذخیره کنید.

برای دانلود این برنامه اینجا را کلیک کنید.

** نرم افزار قفل گذاری – سیمبیان

نرم افزار کارآمد قفل گذاری بر روی دفتر چه تلفن Color Contacts Lock برای Symbian^3, Anna, Belle – شما با استفاده از این برنامه کارآمد میتوانید به راحتی از شماره های شخصی گوشی خود در برابر دیگران محافظت کنید و محیطی رنگارنگ و دفتر تلفنی جدید با قابلیت های بالا برای گوشی خود فراهم کنید.

برای دانلود این برنامه اینجا را کلیک کنید.

** نرم افزار اسکن و تبدیل به پی دی اف – آندروید

نرم افزار کاربردی اسکن Droid Scan Pro که برای تبدیل کردن عکس ها به فرمت های پی دف اف به بازار ارائه شده است این نرم افزار اندروید به سادگی از تصاویر گرفته شده از از دوربین گوشی شما آنها را با چند کلیک ساده به فایل های پی دی اف تبدیل می کند .

ویژگی ها:

تبدیل گروهی عکس ها به فرمت pdf
پردازش بالای تصاویر
تبدیل عکس تا ورقه A4
به روز رسانی و قابلیت اشتراک

برای دانلود این برنامه اینجا را کلیک کنید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نـويسنـده: admin
تـاريـخ: مرداد ۱۸ام, ۱۳۹۲
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان