سایت سرگرمی تفریحی

هشدار پلیس! به همه دختران جوان اعتماد نکنید…!

با حضور واحد گشت در محل شخصی به نام علی به ماموران مراجعه کرد و اظهار داشت که همسرش دچار بیماری شده و به دلیل مشکلات کاری مجبور از طریق آگهی در روزنامه خواستار یک پرستار برای همسرش شود.
 
دختر جوان ۱۹ ساله ای وارد خانه ها می شد به چندین فقره سرقت منزل و طلاجات بیماران اعتراف کرد.
 
 اوایل خردادماه امسال شخصی به کلانتری تماس گرفت و از وقوع یک فقره سرقت منزل و سرقت طلاجات همسرش خبر داد.
 
به دنبال این موضوع ماموران کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد بلافاصله جهت بررسی موضوع خود را به خیابان پروین اعتصامی رساندند.
 
با حضور واحد گشت در محل شخصی به نام علی به ماموران مراجعه کرد و اظهار داشت که همسرش دچار بیماری شده و به دلیل مشکلات کاری مجبور از طریق آگهی در روزنامه خواستار یک پرستار برای همسرش شود.
 
وی ادامه داد: همان روز پس از چاپ آگهی دختران جوان ۱۹ ساله به نام فریبا با بنده تماس گرفت و از مشکلاتش گفت که به این کار و پولش احتیاج دارد. لذا من هم دلم سوخت و او را جهت نگهداری از همسرم استخدام کردم. ولی امروز وقتی به خانه بازگشتم متوجه شدم که این دختر شیاد تمامی طلاجات همسرم را از دست و گردنش باز کرده و مقداری پول نقد، ۱۰ عدد سکه و تعدای بشقاب و ظروف قیمتی نیز از داخل خانه به سرقت برده و متواری شده است.
 
به دلیل حساسیت موضوع پلیس برای جلوگیری از هرگونه سرقت احتمالی دیگری اقدام مشخصات دختر جوان را به تمامی واحد های گشتی تهران ارسال کرد و در نهایت دختر جوان در شمال تهران شناسایی دستگیر شد.
 
رئیس کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد “سرهنگ فرامز مهری” با اعلام این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: متهم با انتقال به کلانتری توسط شاکی شناسایی شد و جهت سیر مراحل قانونب در حالی که به چندین فقره سرقت به همین شیوه اعتراف کرده بود، به دادسرا ارجاء شد.
 
سرهنگ مهری به هموطنان هشدار داد که به هیچ عنوان با التماس دختران جوان فریب نخورید و در وهله نخست به آنان اعتماد نکنید.  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دستـه: اخبار
نـويسنـده: parsnp
تـاريـخ: تیر ۲ام, ۱۳۹۲
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان