سایت سرگرمی تفریحی

چهره جدید لکسوس IS

بخش توسعه خودروهای مسابقه‎ای تویوتا (Toyota Racing Development)، طراحی لکسوس IS را مورد بازنگری قرار داده است و به آن چهره‎ای جذاب‎تر و خشن‎تر بخشیده است.
لکسوس IS
TDR بخش توسعه خودروهای مسابقه‎ای تویوتا (Toyota Racing Development)، طراحی لکسوس IS را مورد بازنگری قرار داده است و به آن چهره‎ای جذاب‎تر و خشن‎تر بخشیده است. بخش TDR در این بازنگری، کیت بدنه جدیدی بر روی لکسوس نصب کرده است که هزینه آن بالغ بر ۴,۲۸۵ دلار آمریکا است. قسمت‎های جدید این کیت شامل بادگیرهای سپر جلو و رکاب کناری، بال عقب، سپر عقب جدید دارای بادگیر و خروجی اگزوز چهارتایی است.
  لکسوس IS
خریداران می‎توانند با پرداخت ۲,۸۳۰ دلار بیش‎تر، از پکیج سیستم تعلیق بسیار کارآمدتری که از کمک فنرهای جدیدی استفاده می‎کند، بر روی لکسوس IS TDR خود بهره‎مند ‎شوند . گران‎ترین پکیج اضافه شده روی این مدل، ست رینگ و لاستیک ‎۱۹ اینچی است که قیمت آن۵,۱۷۰  دلار است.
لکسوس IS
این مدل تنها مخصوص بازار ژاپن است و  در حال حاضر اخباری از ورود آن به بازار جهانی به گوش نمی‎رسد. به نظر شما این مدل قابلیت رقابت با هوندا سیویک و یا میتسوبیشی لنسر را دارد؟
لکسوس IS
منبع : ایران ویج

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دستـه: اخبار
نـويسنـده: admin
تـاريـخ: خرداد ۳ام, ۱۳۹۲
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان