سایت سرگرمی تفریحی

چگونه هک نشویم؟

اگر شما از ویندوز xp استفاده میکنید میتوانید از فایروال(دیوار اتش یا انتی هک)خود ویندوز xp استفاده کنید.به کنترل پنل رفته و وارد Networking Connection شوید.در انجا روی ایکون dial up که ساخته اید راست کلیک کنید و properties را انتخاب کنید سپس تب Advanced را انتخاب کنید و تیک مخصوص فعال کردن فایروال را فعال کنید.

تجربه نشان داده که ویندوزهای ۹۸ ,me به راحتی هک میشوند.بهتر است از ویندوز ۲۰۰۰ و xp استفاده کنید.و حتما برای ویندوز ۲۰۰۰ هر سه سرویس پک موجود را نصب کنید.همچنین برای ویندوز XP هم سرویس پک ۱ عرضه شده که ان را میتوانید از بازار به راحتی تهیه کنید ویندوز XP به همراه سرویس پک ۱ امن ترین سیستم عامل میباشد.

همچنین میتوانید از فرمت امن NTFS روی این ویندوزها استفاده کنید که خود عاملی جهت جلوگیری از دستیابی دیگران به داده های شماست.

یاهو مسنجر خود دارای یک فایروال میباشد.میتوانید از منوی Login گزینه Privacy Setting را انتخاب کنید و در داخل تنظیمات Connection فایروال را انتخاب کنید.

اگر در یاهو ایمیل دارید و چنانچه فایلی برای شما فرستاده شد میتوانید از طریق خود Norton Anti Virus سایت یاهو چک کنید.چنانچه در چت کسی به شما پیشنهاد دادن عکس یا فایل داد بدون رودرواسی درخواست کنید به ادرس ایمیل شما بفرستد.

از ورود به سایتهای شخصی که به شما پیشنهاد میشود خودداری کنید مخصوصا اگر ادرس به صورت چند عدد که مثل یک ادرس IP میباشد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نـويسنـده: admin
تـاريـخ: اسفند ۲۵ام, ۱۳۹۱
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان