سایت سرگرمی تفریحی

کامیون، پراید و مسافرش را زیر گرفت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد مرگبار یک دستگاه کامیون ولوو با سواری پراید در بزرگراه شهید یاسینی خبرداد. به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی در این باره گفت: در ساعت ۷:۳۰ صبح امروز خبر تصادف دو دستگاه خودرو با یکدیگر به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن…
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد مرگبار یک دستگاه کامیون ولوو با سواری پراید در بزرگراه شهید یاسینی خبرداد.
به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی در این باره گفت: در ساعت ۷:۳۰ صبح امروز خبر تصادف دو دستگاه خودرو با یکدیگر به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه ۳۲ را به محل حادثه واقع در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید یاسینی بعد از بیمارستان شهید لواسانی اعزام کرد.
وی افزود: آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که یک دستگاه پراید در حاشیه بزرگراه در حال پیاده و سوارکردن مسافر بوده که یک دستگاه کامیون ولوو به شدت از پشت با این خودرو برخورد کرد.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه مسافری که در حال پیاده‌شدن از خودرو بود، به شدت به زیر کامیون رفته و مجروح شده بود، گفت: این مرد به علت شدت جراحات وارده، جان خود را از دست داد.
ملکی با بیان اینکه چهار تن دیگر نیز داخل کابین پراید محبوس و مجروح شده بودند، گفت: آتش‌نشانان پس از قطع برق خودرو و ایمن‌سازی آن، چهار سرنشین حادثه‌دیده را که به شدت دچار آسیب‌دیدگی شده بودند، خارج و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند.
وی با بیان اینکه علت این حادثه از سوی عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام خواهد شد، گفت: آتش‌نشانان در ساعت ۸:۲۷ به عملیات خود خاتمه دادند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به رانندگان توصیه کرد: به منظور جلوگیری از بروز چنین حوادثی، هیچ‌گاه در حاشیه بزرگراه اقدام به سوار و پیاده‌کردن افراد نکرده و برای این کار حتما در قسمت‌های مجاز توقف کنند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دستـه: اخبار
نـويسنـده: admin
تـاريـخ: می 25th, 2013
بدون ديدگاه

ارسال نظر (نظرات ارسال شده: بدون دیدگاه)

*

code

تبليغـــات متنـــي
خرید هاست ارزان